اخبار شرکت بیمه ایران معین

بر اساس اعلام بیمه مرکزی، بیمه ایران معین دارای بالاترین سطح توانگری مالی است

 

 

 بیمه مرکزی سطح توانگری مالی شرکتهای بیمه برای سال 96 را اعلام کرد.

 

 بر اساس این جدول یک شرکت بیمه در سطح 5، سه شرکت درسطح4، هفت شرکت در سطح 2 و 14 شرکت در سطح 1 توانگری مالی قرار گرفتند.

 

 

در میان شرکتهای بیمه با سطح 1 توانگری مالی، شرکت بیمه ایران معین در میان شرکتهای عمومی (سرزمین اصلی و مناطق آزاد) دارای بالاترین سطح و نسبت توانگری مالی است.

 

 

بیمه ایران معین در میان 4 شرکت مجاز قبول بیمه‌های اتکایی

 

  

بیمه مرکزی آخرین ظرفیت مجاز نگهداری ریسک و قبولی اتکایی شرکتهای بیمه بر مبنای اطلاعات آخرین صورتهای مالی مصوب این شرکتها را اعلام کرد.

 

در میان شرکتهای بیمه تنها چهار شرکت بیمه ایران معین، بیمه ایران، بیمه پاسارگاد و بیمه ملت و همچنین دو شرکت بیمه اتکایی امین و ایرانیان،  ظرفیت مجاز قبولی اتکایی را دارا هستند.

 

 جدول ذیل مطابق با آیین نامه نحوه نظارت بر امور بیمه‌های اتکایی موسسات بیمه مستقیم و مکمل آن (شماره 55 و 1/55 ) و ضوابط اجرایی ماده 20 آیین نامه 5/40 مصوب شورای عالی بیمه، تهیه و بروز رسانی شده است بنابراین تا زمان اعمال تغییرات آتی نصاب‌های این جدول ملاک عمل است.

 

 

 

سرپرست شعب قشم و بندر شهید رجایی معرفی شدند

 

با حکم مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین سرپرستان شعب قشم و بندر شهید رجایی منصوب شدند.

آقای داریوش ریحانی که تا پیش از این ریاست شعبه قشم بیمه ایران معین را برعهده داشت به عنوان سرپرست شعبه بندر شهید رجایی معرفی شد.

آقای عاشور ذاکری، معاون سابق شعبه قشم نیز به سمت سرپرست شعبه قشم منصوب شد.

 

 ضمن تبریک به آقایان ریحانی و ذاکری  برای این همکاران در سمت جدیدشان آرزوی  توفیق و سربلندی داریم.

بیمه ایران معین از طرح "بیمه سلامت مان" رونمایی کرد

 

 

 مدیر بیمه های اشخاص شرکت بیمه ایران معین، "بیمه سلامت مان" جدیدترین محصول این شرکت را به بازار بیمه‌ایی کشور معرفی کرد.

 

آقای احد رحیم‌زاده مدیر بیمه‌های اشخاص شرکت بیمه ایران معین، در خصوص این محصول گفت: بیمه سلامت "مان" با بررسی شرایط و ویژگیهای جدیدترین بیمه نامه‌های درمان اروپایی طراحی شده و نسبت به  دیگر بیمه نامه‌های درمان انفرادی که تا کنون در کشور صادر می‌شده از نظر کمی و کیفی شرایط مناسبتری برای بیمه گزاران فراهم کرده است. لذا انتظار می‌رود این محصول تازه با داشتن مزیت رقابتی مطلوب و تفاوت محسوس با محصولات داخلی با استقبال قابل توجهی روبرو شود.

 

  وی در توضیح ویژگیهای این محصول تازه اظهار داشت: ویژگی عمده بیمه سلامت مان خارج شدن آن از پوشش بستری صرف و شمول انواع پوشش‌های پاراکلینیکی 1و 2 و 3 ، آزمایش، رادیولوژی و ... است که این پوشش‌ها در سه سطح برای گروههای مختلف به بازار عرضه خواهد شد:

1.      سطح معمولی (C): این سطح بخش بستری را پوشش می‌دهد.

2.      سطح متوسط(B): این سطح بستری و بخشی از پوشش‌های پارکلینیکی را شامل می‌شود. همچنین در این سطح پوششهای تکمیلی درمان که تا پیش از این به صورت گروهی ارائه می‌شده است، به صورت انفرادی ارائه می‌شود.

3.      سطح لاکچری(A): در این سطح عموم پوشش‌های بیمه‌ای در نظر گرفته شده است. اما آنچه این سطح را به بیمه درمانی لوکس تبدیل کرده است ارائه پوشش‌های درمانی خارج از کشور است که برای اولین بار در ایران طراحی و به بازار بیمه ای کشور ارائه شده است.

بیمه گزاران این سطح در صورتیکه بیماری‌شان با نظر پزشک معتمد در داخل کشور قابل درمان نباشد، می‌توانند برای مداوا به مراکز درمانی خارج از کشور مراجعه کنند و در این صورت بخشی از هزینه های درمان آنها با توجه به تعهدات بیمه نامه بر عهده شرکت بیمه‌گر خواهد بود.

از دیگر ویژگیهای ممتاز این سطح ارائه پوشش بیمه‌ای برای افرادی است که بیمه پایه ندارند.

 گروه هدف سطح لاکچری بیمه سلامت مان، بخشی از جامعه است که دغدغه پرداخت حق بیمه ندارند و تحت پوشش انواع دیگر بیمه‌های درمان نیستند و یک بیمه سطح بالا و لاکچری می‌خواهند.

 

آقای رحیم‌زاده در ادامه افزود: بیمه نامه سلامت مان برای عموم اقشار جامعه قابل استفاده است مشروط بر اینکه متقاضیان یکی از انواع بیمه نامه های پایه مانند بیمه تامین اجتماعی و یا خدمات درمانی را دارا باشند. البته همانطور که پیش تر نیز گفته شد بیمه‌گزاران سطح لاکچری مستثنی هستند و لزوما نیازی به بیمه پایه ندارند. همچنین انجام آزمایشات پزشکی پیش از صدور بیمه نامه سلامت مان برای کلیه بیمه گزاران الزامی است.

 

محصول جدید بیمه ایران معین در کل ایران، هم سرزمین اصلی و هم مناطق آزاد و تجاری، به زودی به بازار بیمه ایی کشور عرضه خواهد شد.

روسای جدید شعب آبادان و خرمشهر معرفی شدند

 

صبح امروز مراسم تودیع و معارفه روسای شعب آبادان و خرمشهر شرکت بیمه ایران معین برگزار شد.

این مراسم با حضور آقای ابراهیم حمیدی مدیرعامل، آقای حسن اسلامی‌پناه رئیس هیات مدیره، آقای علیرضا شباهنگ معاون فنی، آقای حسین پایندانی مدیر امور شعب نمایندگان و کارگزاران و همکاران شعب و نمایندگان شعب آبادان و خرمشهر برگزار شد.

سخنران ابتدایی این مراسم آقای حمیدی مدیرعامل بیمه ایران معین بود. آقای حمیدی با اشاره به ترکیب پرتفوی  شعب آبادان و خرمشهر، و سهم ۷۰ درصدی ثالث از حق بیمه تولیدی این شعب خطاب به نمایندگان گفت:  بیمه شخص ثالث در آمد پایداری برای شما نیست، با عنایت به نقش فناوری اطلاعات در کسب و کار بیمه، سهم در آمدی شما در معرض تهدید است، برای تثبیت وضعیت در آمدی خود باید به فروش بیمه های زندگی به لحاظ بلند مدت بودن آن اهتمام کنید.

مدیرعامل بیمه ایران معین همچنین پیشنهادکرد بسته تبلیغاتی کاملی با هم فکری با نمایندگان و شعب تهیه و در منطقه آزاد اروند اجرا شود.

 وی درادامه از زحمات آقایان فرج الهی و حیاتیان تشکر و قدردانی و برای مدیران جدید آقایان غلامرضایی و برخجسته آرزوی موفقیت کردند.

آقای حمیدی ضمن تشکر از  زحمات کارکنان و نمایندگان دو شعبه خرمشهر  و آبادان ابراز امیدواری کرد که تغییرات مدیریتی ایجاد شده در منطقه آزاد اروند  موجبات بهبود امور در این منطقه را فراهم آورد؛ وی همچنین از همه همکاران و نمایندگان منطقه آزاد اروند خواست با حمایت کامل از رییس شعبه عملکرد مثبتی را برای شرکت بیمه ایران معین رقم بزنند.

آقای حسن اسلامی پناه رئیس هیات مدیره بیمه ایران معین سخنران  بعدی این مراسم بود. ایشان در بخشی از سخنانش اظهار داشت: فکر، فعالیت، تجدید نیرو، همراهی و توانمندی شما نمایندگان و کارکنان شعب  با توجه به بازارها موجود و پتانسیل موجود موجب پیشرفت خواهد شد.

آقای شباهنگ معاون فنی شرکت نیز در جمع کارکنان و نمایندگان شعب آبادان و خرمشهر با تشکر از زحمات روسای قبلی گفت: از تمامی ظرفیتهای هر دو شعبه آبادان و خرمشهر به ترتیبی که همدیگر را کامل کنند باید استفاده شود و انتظار می‌رود که به این تغییرات به عنوان یک فرصت خوب نگاه شود.

 معاون فنی شرکت با تاکید بر اینکه تغییر جدید نسبت به گذشته الزامیست بیان کرد: فعالیت در رشته‌های بیمه زندگی از انتظارات جدی مديران شرکت است.

در ادامه آقای پایندانی مدیر امور شعب و نمایندگان و کارگزاران که پیش از این سرپرستی شعبه آبادان را نیز بر عهده است اظهار داشت: در دوران سرپرستی منطقه آزاد اروند همه تلاش خود را براي ارتقای هر چه بیشتر کمی و کیفی شعب خرمشهر و بالاخص آبادان انجام دادم.

 در پایان این مراسم از زحمات آقای عباس فرج الهی رییس سابق شعبه خرمشهر تقدیر به عمل آمد و آقای مهدی  برخجسته به عنوان رییس جدید این شعبه معرفی شد.

آقای مهدی برخجسته رییس جدید شعبه خرمشهر دارای مدرک فوق لیسانس حمل و نقل دریایی و هم اکنون دانشجوی دکترای علوم سیاسی و روابط بین الملل است. وی سابقه همکاری با بیمه دی و بیمه آرمان را در کارنامه کاری خود دارد و در حال حاضر در دانشگاه آزاد واحد شیراز مدیریت بیمه تدریس می‌کند.

آقای حسین غلامرضایی نیز به عنوان رییس جدید شعبه آبادان معرفی شدند. رییس جدید شعبه آبادان لیسانس مدیریت بیمه خود را از دانشگاه تهران اخذ کرده است درحال حاضر دانشجوی فوق‌لیسانس مدیریت بیمه است. وی نزدیک به 20 سال سابقه همکاری با بیمه البرز دارد.

شرکت بیمه ایران معین ضمن تبریک به آقایان غلامرضایی و برخجسته برای این همکاران در سمت جدیدشان آرزوی  توفیق روز افزون دارد.

 

   

© کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بیمه ایران معین می باشد.